Движение за права и свободи – ДПС

Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет№ на удостоверение
Турхан Сафет Ахмед1/19.10.2019
Нурай Мехмед Сали - заместен2/19.10.2019
Джевдет Садък Ибрям3/19.10.2019
Юмерджан Али Ахмед4/19.10.2019
Седат Ведат Сали5/19.10.2019
Антон Маринов Маринов - заместен6/19.10.2019
Али Айнур Ахмед7/19.10.2019
Ахмед Джеват Шериф - заместен8/19.10.2019
Илкер Али Махмуд9/19.10.2019
Седат Себайдин Хасан - заместен10/19.10.2019
Адем Сюлейман Ахмед - заместен11/19.10.2019
Нилифер Мехмед Ахмед12/19.10.2019
Айсер Мустафа Билял13/19.10.2019
Зекие Хюсеин Ибрям - заместен14/19.10.2019
Мехмед Сали Исмаил15/19.10.2019
Тахир Фетла Рамадан - заместен16/19.10.2019
Кенан Заид Кадир - заместен17/19.10.2019
Керим Сабит Ахмед18/19.10.2019
Зелкиф Шабан Хюсмен19/19.10.2019
Гюлджихан Османова Акифова - заместен20/19.10.2019
Бахар Ахмед Яхов21/19.10.2019
Тасин Мустафа Джелил - заместен22/19.10.2019
Еркан Рейхан Хълми23/19.10.2019
Еркан Хайредин Адем24/19.10.2019
Ридван Рамадан Азиз25/19.10.2019
Мейлин Ерол Исуф26/19.10.2019
Адил Нуридин Кемал27/19.10.2019
Ергин Нешад Дурмуш28/19.10.2019
Тарък Танер Мехмед29/19.10.2019
Айнур Исмет Дилявер30/19.10.2019
Айтен Кямил Мустафа31/19.10.2019
Адем Алиш Муса32/19.10.2019
Ниязи Хасан Мустафа33/19.10.2019
Ружди Шабан Шефкет34/19.10.2019
Ахмед Исмаил Ахмед35/19.10.2019
Сабиха Феттова Адем36/19.10.2019
Кадир Ибрахим Кадир - анулиран37/19.10.2019
Алеко Емилов Герджиков - заместен38/25.10.2019
Серджан Ерджан Шабан - заместен39/25.10.2019
Неджми Ибрям Сабри40/01.11.2019
Хюсеин Сали Юсеин41/01.11.2019
Бедри Ахмедов Хасанов42/01.11.2019
Себиле Мейби Мехмед43/01.11.2019
Ведат Шефкет Алиосман44/01.11.2019
Гюнел Адем Мюсреф45/01.11.2019
Фикрет Фикрет Хамид46/01.11.2019
Зюлфие Джеватова Мустафа47/01.11.2019
Нечдие Селим Осман48/01.11.2019
Ганиме Себайдин Аляйдин49/01.11.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 164 / 20.12.2019

    относно: Прекратяване на пълномощия на Кмет на Кметство-с. Къпиновци, общ.Исперих, обл.Разград, избран в проведените на 27 октомври 2019 год. избори за общински съветници и кметове

  • № 163 / 20.12.2019

    относно: Прекратяване на пълномощия на общински съветник, избран с кандидатската листа на ПП „Движение за права и свободи“ и обявяване за избран, следващия в листата за общински съветник.

  • № 162 / 08.11.2019

    относно: Сигнал от Станимир Красимиров Станчев подаден на 03.11.2019 год. в РУ на МВР –Разград, съдържащ се в преписка с вх.№ 77/06.11.2019 год. във вх. рег. на ОИК Исперих

всички решения