Движение за права и свободи – ДПС

Упълномощени представители на партия/коалиция/местна коалиция или инициативен комитет№ и дата на пълномощното
Айше Зикри Хакъ123-33/10.10.2019 г.
Алпер Турханов Абтулов123-29/ 10.10.2019г.
Ариф Дилявер Шериф123-20/10.10.2019 г.
Ариф Зикри Ибрям123-21/10.10.2019 г.
Ахмед Юмер Хакъ123-11/10.10.2019г.
Бахар Мухарем Адем123-22/10.10.2019 г.
Бекир Ахмед Бекир123-19/10.10.2019 г.
Божидар Емилов Александров123-34/10.10.2019 г.
Бойко Раданов Кючуков123-42/10.10.2019 г.
Бюлент Бейлюл Ибрям123-36/10.10.2019 г.
Вилдан Ахмед Ахмед123-44/10.10.2019 г.
Гьокан Нурсет Зекерие123-28/10.10.2019 г.
Гюлджихан Мехмед Чолак123-17/10.10.2019 г.
Гюнейт Мейсуд Мустафа123-30/10.10.2019 г.
Десислава Николаева Димитрова123-45/10.10.2019 г.
Джеват Ибрахимов Ахмедов123-234/10.10.2019 г.
Джейлян Сезгин Феим123-39/10.10.2019 г.
Ерхан Мехмед Ибрям123-10/10.10.2019 г.
Зафер Нехат Сюлейман123-12/10.10.2019 г.
Зикрие Лютфи Ахмед123-43/10.10.2019 г.
Илияз Ибрям Дервиш123-18/10.10.2019 г.
Илхан Хамил Хаккъ123-16/10.10.2019 г.
Кемран Заид Кадир123-26/10.10.2019 г.
Керим Сали Билял123-27/10.10.2019 г.
Нергис Исмаил Хасан123-23/10.10.2019 г.
Нермидин Фадли Исмаил123-37/ 10.10.2019г.
Ридван Зюлкяр Бекир123-25/10.10.2019 г.
Семра Кемал Исмаил123-13/10.10.2019 г.
Серкан Рейхан Хълми123-32/10.10.2019 г.
Сидер Сидеров Стоянов123-235/10.10.2019 г.
Снежина Данова Велинова123-38/ 10.10.2019г.
Тургай Назиф Нури123-35/10.10.2019 г.
Ферад Наджи Ибрям123-14/10.10.2019 г.
Хакъ Ахмед Мустафа123-15/10.10.2019 г.
Хасан Мемиш Хасан123-40/10.10.2019 г.
Шенгюл Ибрахим Юсуф123-233/10.10.2019 г.
Ялчин Джелил Махмуд123-41/10.10.2019 г.
Абдурахим Джемал Абдурахим - анулиран123-11/10.10.2019 г.
Айдън Мехмедов Велиев - анулиран123-47/26.10.2019 г.
Едиз Гюрсел Мехмед - анулиран123-35/10.10.2019 г.
Емине Сюлейман Ахмед - анулиран123-38/10.10.2019 г.
Ибрям Ебазер Юмер - анулиран123-24/10.10.2019 г.
Мюбеджел Шенол Муталиб - анулиран123-46/10.10.2019 г.
Нурхан Мустафа Ибрям - анулиран123-31/10.10.2019 г.
Сезер Сезгин Иреджеб - анулиран123-37/10.10.2019 г.
Цветанка Тодорова Георгиева - анулиран123-29/10.10.2019 г.

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 164 / 20.12.2019

    относно: Прекратяване на пълномощия на Кмет на Кметство-с. Къпиновци, общ.Исперих, обл.Разград, избран в проведените на 27 октомври 2019 год. избори за общински съветници и кметове

  • № 163 / 20.12.2019

    относно: Прекратяване на пълномощия на общински съветник, избран с кандидатската листа на ПП „Движение за права и свободи“ и обявяване за избран, следващия в листата за общински съветник.

  • № 162 / 08.11.2019

    относно: Сигнал от Станимир Красимиров Станчев подаден на 03.11.2019 год. в РУ на МВР –Разград, съдържащ се в преписка с вх.№ 77/06.11.2019 год. във вх. рег. на ОИК Исперих

всички решения